Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

4-6 квітня 2018 року на факультеті інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено заключний тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», організацію і проведення якої було здійснено кафедрою програмних систем і технологій (завідувач Бичков О.С.). Всього на конкурс було представлено 52 наукові роботи від 76 авторів і 41 керівника з 25 вищих навчальних закладів України. Безпосередню участь в конференції прийняли автори і керівники 39 робіт.

Об’єктивність суддівства була забезпечена 18 членами конкурсної комісії з 9 вищих навчальних закладів України. На попередньому етапі членами комісії здійснювалось рецензування наукових робіт – кожну роботу рецензувало два члени комісії. За результатами рецензування в 7 наукових роботах було виявлено запозичення без відповідних посилань. Тому запрошення на участь у заключній науковій конференції було надіслано авторам і керівникам 45 наукових робіт. На великий жаль автори і керівники 6 робіт за об’єктивними причинами не змогли безпосередньо прийняти участь у роботі конференції.

Графік роботи конференції був дуже насиченим і щільним. На початку роботи наукової конференції учасників привітав декан факультету інформаційних технологій професор Тесля Юрій Миколайович. Перший день повністю був присвячений заслуховуванню авторів наукових робіт. В ході обговорення приймали участь не тільки члени конкурсної комісії, а і інші учасники конференції – кожний мав змогу задати питання автору роботи. З метою підвищення об’єктивності роботи членів конкурсної комісії для оцінювання робіт були залучені також керівники наукових робіт, що безпосередньо приймали участь у роботі конференції.

На другий день (5 квітня) для учасників конференції було організовано екскурсію по історичним місцям місту Києву. У другий половині дня наукова конференція продовжила свою роботу.

На третій день (6 квітня) здійснювалось нагородження учасників заключної наукової конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Інженерія програмного забезпечення». Всіх учасників привітали заступник декану з наукової роботи Іларіонов Олег Євгенович і завідувач кафедри програмних систем і технологій Бичков Олексій Сергійович.

Дипломами першого ступеня були нагороджені автори 4 наукових робіт:

Антонов Віталій Володимирович, Саміляк Іван Миколайович (Державний університет телекомунікацій);

Попік Едуард Володимирович (Одеський державний  екологічний університет);

Сінегіна Анастасія Дмитрівна, Сінегіна Юлія Дмитрівна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара);

Петрів Роман Михайлович (Житомирський державний технологічний університет).

Дипломами другого ступеня були нагороджені автори 6 наукових робіт, третього ступеня – 9 наукових робіт. Інші автори наукових робіт були нагороджені дипломами за активну участь у конференції.