Увага! Олiмпiада!

Запрошуємо до участі в Міжнародній олімпіаді з інформаційних технологій «IT-Universe-2018». До участі в цьому заході запрошені студенти вищих навчальних закладів України, Азербайджанської Республіки, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан та інші. Організацію олімпіади здійснює Всеукраїнська громадська організація "Співтовариство директорів з інформаційних технологій України".

Основна мета IT-Universe – сприяння підготовці висококваліфікованих фахівців з інформаційних технологій у вищих навчальних закладах, встановлення та розширення зв’язків роботодавців з навчальними закладами та провідними виробниками ІТ, виявлення талановитих молодих ІТ-фахівців і сприяння їх подальшому працевлаштуванню.

IT-Universe пройде у три етапи:
• І етап (заочний) – у лютому-березні 2018 року, на веб-сайті олімпіади
• ІІ етап (регіональний) – у квітні 2018 року, на веб-сайті IT-Universe, або у вищих навчальних закладах, визначених як базові за конкурсами (у залежності від формату конкурсу);
• ІІІ етап (фінал) – з 1 по 10 червня 2018 року, на базі Університету економіки та права «КРОК» і Київського національного університету культури та мистецтв.

Порядок реєстрації - http://it-universe.org/2018/IT-Olympics/registration.php
Конкурси - http://it-universe.org/2018/IT-Olympics/Konkurs 
План графік - http://it-universe.org/2018/IT-Olympics/Schedule.php