Порєв Геннадій Володимирович

Області наукових інтересів

  • глобальні однорангові комп’ютерні мережі
  • хмарні технології
  • паралельні та розподілені обчислення
  • впровадження IPv6
  • реверс-інжинірінг

Основні досягнення>

Старший науковий співробітник, доктор технічних наук, доцент.

У 2003 році закінчив НТУУ “КПІ” за спеціальністю “наукові, аналітичні та екологічні прилади і системи”, отримав кваліфікацію магістра з відзнакою. Переможець університетського конкурсу магістерських робіт.
Працював в НТУУ “КПІ” протягом 1995–2014 рр. та за сумісництвом в Національному авіаційному університеті протягом 2004-2008 рр на посаді доцента.

В 2003 році отримав сертифікат Microsoft Certified Professional з адміністрування Windows Server.

В 2004 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю (05.11.13) “прилади та методи контролю і визначення складу речовин”.

Проходив науково-практичне стажування в США протягом 2005-2006 років на посаді керівника відділу розробки програмного забезпечення та мережних операцій.

В 2009 році проходив наукове стажування в університеті прикладних наук м.Трір (Німеччина) за програмою обміну DAAD. Лауреат двох Грантів Президента України (2007 та 2010 років) за наукову роботу в галузі глобальних комп’ютерних мереж.

В 2011 році під керівництвом Порєва Г.В. силами студентського колективу вперше серед ВНЗ України здійснено підключення мережі структурного підрозділу НТУУ «КПІ» до Інтернет протоколу IPv6.

В 2013 році захистив докторську дисертацію за спеціальністю “Інформаційні технології” (05.13.06), яка присвячена питанням самоорганізації оверлейних структур глобальних однорангових комп’ютерних мереж.

З 2014 році працює в спецраді Вінницького національного технічного університету.

Лауреат Гранту Верховної Ради України для молодих вчених (2016).

Автор понад 45 наукових праць та двох патентів України.

Працює над монографією з тематики глобальних однорангових комп’ютерних мереж.

Відгуки оприлюднюються лише після модерації. Відгуки, що містять недостовірну інформацію оприлюднені не будуть! У разі, якщо хтось буде наполягати на оприлюднені відгука, звертайтесь за адресою bos.knu@gmail.com